Home / Payfix Ödeme Yöntemi / Payfix Nasıl Alınır?

Payfix Nasıl Alınır?

Payfix Nasıl Alınır?

Distribütör siteleri, online ödeme ve bakiye kullanımı özelliği bulunan platformlardaki hesabınızı her zaman için Payfix ile yönetebilirsiniz. Sadece Pazartesi ve Cuma günleri arasında değil, Cumartesi ve Pazar günleri de para yatırabilir veya para çekebilirsiniz. Payfix nasıl alınır sorusuna her yöntemle aynı ödeme sürecin belirlemek mümkün oluyor. Banka kartları, kredi kartları, ön ödemeli kartlara ait hesabınızın para gönderme bölümünden Payfix hesap numaranıza istediğiniz tutarda para transferi yapabilirsiniz.

Payfix Hesabına Para Nasıl Yatırılır?

Yerel veya uluslar arası şirketlerde oluşturduğunuz profillerle alışveriş yapabilir, bakiyenize para aktarabilir veya paranızı çekebilirsiniz. Herhangi bir siteden veya bankadan Payfix’e para aktarmak istediğinizde hiçbir ücret ödemezsiniz. Payfix’e para yatırma işleminde 20 TL, 50 TL, 10.000 TL gibi tutar belirterek, hangi bankadan para transferi yapacağınızı sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Ortalama 10 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacak olan tutarı, online alışverişlerde ve online cüzdanın geçerli olduğu tüm sitelerde güvenli alışverişte kullanabilirsiniz.

Payfix Online Cüzdan Nasıl Alınır?

Sanal cüzdan yöntemiyle yapılacak olan ödemelerde Payfix, 20 TL yatırım, 100 TL çekim alt limitiyle bahis sitelerinin en popüler seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Payfix nasıl alınır sorusunun yanıtı, Euro veya Astropay ile para yüklenmesinin yanı sıra, doğrudan banka hesabınızdan para transferi yapılmasıyla ilgilidir.

Telefondan, tabletten veya bilgisayardan Payfix para transferi yönteminin özel limitlerine göre hesabınızın bakiyesini belirleyebilirsiniz. Tek seferde 20 TL yatırabileceğiniz gibi, 20 bin TL tutarındaki yatırım veya çekimi de Payfix hesap numaranız üzerinden yapabilirsiniz.

Payfix Bakiyesi Nasıl Alınır?

Online ödeme işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi, yüksek komisyon oranlarıyla karşılaşılmaması için Payfix ödeme yöntemi kullanılabilir. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan Payfix sistemine giriş yaparak, banka hesabınızdan veya online cüzdan hesaplarınızdan para yükleyebilirsiniz.

Kredi kartları ve banka kartlarında olduğu gibi, 16 haneli bir hesap numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihine dair genel bilgiler veriliyor. Her bir hesap sahibi için farklı olan bu veriler, online alışverişlerde ve sanal cüzdan kullanımına imkan tanıyan platformlarda değerlendiriliyor. Payfix nasıl alınır sorusunun cevabını Payfix ödeme yönteminin S.S.S. sayfasından öğrenmeniz mümkündür.

About Admin

Check Also

Payfix Kabul Eden Siteler

Payfix Kabul Eden Siteler Türkiye’de geçerliliği bulunan, uluslar arası kullanıma uygun, Payfix Online Cüzdan adıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir