Home / Papara Ödeme Yöntemi / Papara Limitleri
Papara Limitleri
Papara Limitleri

Papara Limitleri

Papara Limitleri

Papara limitleri kullanmış olduğunuz kart türüne göre değişim göstermektedir. Papara avantajlarından ne derece faydalanacağınız da sahip olduğunuz hesap türüne göre değişim gösterebilmektedir. Bu alanda Black, Lite ya da klasik sanal kart seçeneklerinden istifade etme hakkınız bulunuyor. Kartlar arasında en avantajlı olanın ve limitlerin de en esnek olduğu alternatif Black Card’dır.

Papara Bakiye Limitleri Nelerdir?

Papara limitleri kişilerin hesap durumlarına göre değişim göstermektedir. Daha avantajlı bir hizmetten faydalanmak ve esnek limitlerin tadını çıkarmak için onaylı hesap kullanmak daha doğru olacaktır. Firmada geçerli olan limitler;

  • Bakiye limiti onaysız hesap sahibi olan kişiler için maksimum 750 TL olabilir. Kimlik bilgilerinizi tanımlamadan sadece bu limite kadar Papara hesabınızda bulundurabilirsiniz.
  • Onaylı ve sözleşmeli olan hesaplarda ise bakiyeye bir sınırlama getirilmemiştir. Bu iki sistemde de kullanıcılar Papara hesaplarında diledikleri kadar para bulundurabilirler.

Bu limitlere uygun olarak gerekli olan yatırım adımını sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Limitlerin dolmasına ilişkin uyarılar Papara sistemi tarafından size gönderilecektir.

Papara Gelen Tutar Limitleri Nelerdir?

Papara limitleri kapsamında gelen tutar limiti de dikkatle incelenmelidir. Sistemde gelen tutar limitleri şu biçimde sıralanır;

  • Onaysız hesaplarda gelen tutar sadece 750 TL olabilir.
  • Onaylı hesaplarda ise bu limit 50 bin TL olarak belirlenmiştir.
  • Sözleşmeli hesaplarda bir diğer adı ile Black Card sahibi olan kullanıcılar için limit 500 bin TL olarak belirlenmiştir.

Bu limitlere dikkat ederek Papara hesabınıza aylık olarak gelecek olan tutarı ayarlamanız gerekir. Gelen tutar limiti hem diğer banka hesaplarından Papara hesabına yatırılan hem de diğer Papara kullanıcıları tarafından size gönderilen miktarı kapsamaktadır.

Papara Nakit Yatırma Limitleri Nelerdir?

Papara nakit yatırım limitleri de hesap türlerine göre değişim arz eder;

  • Onaysız hesaplarda 750 TL olarak belirlenen nakit yatırım tutarı onaylı olan hesaplarda da 750 TL dir.
  • Black Card sahibi olan kullanıcıların ise aylık 10 bin TL nakit yatırım yapmasına olanak verilir.

Bu detaylara dikkat ederek nakit akışınızda sorun olmadan yatırım adımı tamamlanabilir.

About Admin

Check Also

Papara Nasıl Giriş Yapılır?

Papara Nasıl Giriş Yapılır?

Papara Nasıl Giriş Yapılır? Papara nasıl giriş yapılır; mobile ve masaüstü versiyon üzerinden sisteme giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir