Home / Papara Ödeme Yöntemi / Banka Hesabından Papara Hesabına Para Gönderme
Banka Hesabından Papara Hesabına Para Gönderme
Banka Hesabından Papara Hesabına Para Gönderme

Banka Hesabından Papara Hesabına Para Gönderme

Banka Hesabından Papara Hesabına Para Gönderme

Banka hesabından Papara hesabına para gönderme işlemleri ücretsizdir. Papara sistemi yeni kayıt olan ve dijital finansal işlemler konusunda bilgi sahibi olmayan kişilerin dahi anında ayak uydurabileceği bir tasarıma sahiptir. Banka havalesi ile hesabınıza yatırım adımını tamamlayarak bu pratik sistem üzerinden ödemelerinizi delege edebilirsiniz. Sistemde zaman kısıtlaması yoktur. 7/24 finansal işlem talepleri oluşturulabilir. Banka hesapları üzerinden yapılan havale işlemlerinde bir ücret talep edilmeyecek olmasının tek istisnası PTT üzerinden yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerde 51 oranında bir komisyon kesintisi uygulanmaktadır.

Black Card ile Papara Para Gönderme Nasıl Yapılır? Black Card Özellikleri Nelerdir?

Banka hesabından Papara hesabına para gönderme adımlarında hangi koşulların geçerli olacağı sizin sahip olduğunuz Papara Card türüne göre değişim göstermektedir. Black Card ile Papara hesabına yatırım yapmak çok pratik! Black Card Papara kapsamında en avantajlı olan alternatiftir. Black Card hakkında bilinmesi gerekenler;

  • Papara Card çeşitleri türü ne olursa olsun, yıllık ve aylık kart aidatına tabi olmayacaktır.
  • Papara Black Card tüm dünyada geçerliliğini korur.
  • Yapmış olduğunuz harcamalar üzerinden kazanım elde edebilmek için sunulan cashback sistemlerinden istifade edebilirsiniz.
  • Hesap limiti 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Hesabınıza yatırılmış olan paradan 500 TLye kadar ücretsiz şekilde çekim yapma hakkınız da vardır.

Hem ödeme yapmak hem de ödeme almak bu sistem ile kolaylıkla tamamlanacaktır.

Mobile Olarak Papara Hesabı Kontrol Edilir Mi?

Banka hesabından Papara hesabına para gönderme aşamasında tüm işlem denetimlerini mobile olarak tamamlayabilirsiniz. Papara firmasına ve finansal işlem akışına uygulama ya da mobile web tarayıcısı üzerinden erişim hakkınız vardır. Mobile arayıcı aracılığı ile erişim sağlamak için Google Play Store ya da AppStore aplikasyon merkezlerinden uygulamayı edinebilirsiniz.

Papara Hesabına Yatırılan Tutar Ne Zaman Kullanılabilir?

Papara hesabına yatırılan tutar anında hesaba yansır ve kullanılabilir. Kullanım alanlarında hiçbir kısıtlama yapılmamıştır. İnternet alışveriş ödemelerinden başlayarak fatura ödemlerine kadar her alanda ödeme akışını tamamlama hakkınız vardır. Papara hesabını kullanırken bakiye akışının hızı en çok övgü alan detaylardandır. Bahis sitelerinden kurum ödemelerine kadar tek bir tık ile işlemin anında tamamlanması sağlanır.

About Admin

Check Also

Papara Nasıl Giriş Yapılır?

Papara Nasıl Giriş Yapılır?

Papara Nasıl Giriş Yapılır? Papara nasıl giriş yapılır; mobile ve masaüstü versiyon üzerinden sisteme giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir